O nas

Firma ALKOR powstała w 1996 roku, kontynuując działalność handlową w branży metalurgicznej rozpoczętą w 1992 roku. Działalność naszego przedsiębiorstwa jest ukierunkowana na zaopatrywanie hut i odlewni w żelazostopy i metale nieżelazne oraz inne materiały wsadowe. Dostarczamy nasze materiały do 17 krajów w Europie. Pozyskujemy materiały na całym świecie bezpośrednio od producentów, a także od rzetelnych i sprawdzonych dostawców.

Stale zwiększamy asortyment oferowanych materiałów w branży metalurgicznej. Pozyskujemy materiały na całym świecie bezpośrednio od producentów, a także od rzetelnych i sprawdzonych firm handlowych.

Utrzymujemy stałe zapasy magazynowe, dzięki czemu zapewniamy natychmiastową dostawę większości oferowanych towarów we wskazane miejsce (dostawa z dnia na dzień). Terminowe dostawy materiałów o najwyższej jakości są dla nas priorytetem.

Gwarantujemy solidność i terminowość dostaw oraz wysoką jakość oferowanych materiałów. Jesteśmy zatwierdzonym dostawcą w wielu polskich oraz zagranicznych hutach i odlewniach.

Nasz zespół

Nasza wykwalifikowana kadra pracownicza ciągle doskonali swoje umiejętności tak, aby sprostać wymaganiom naszych kontrahentów.
Porozumiewamy się w języku angielskim, rosyjskim, niemieckim i francuskim.

Jacek Wołk

Dział Sprzedaży Krajowej

Renata Ustrzycka

Dział Jakości i REACH

Jerzy Szott

Dział Finansowy

Przemysław Łabuda

Dział Logistyki i Transportu

Anna Foryś

Dział Handlu Zagranicznego

Amelia Nanowska

Dział Handlu Zagranicznego

Radosław Kuczyński

Dział Logistyki i Transportu